Sypialnia bliska ideału

Posted by on Wrz 17, 2015 in aranżacje, krzesła, meble, remonty, urządzanie | 0 comments

Sypialnia jest ważną częścią każdego mieszkania. To w niej chcemy jak najlepiej wypocząć, wyspać się, ale tez chcemy, aby była modna i funkcjonalna.
Najważniejszą częścią sypialni jest oczywiście łóżko.

wygodne łóżko

Wiele salonów meblowych daje możliwość wypróbowania materacy przed ich zakupem. Warto skorzystać z tej możliwości, by wybrać ten idealny pod względem miękkości, sprężystości i rozmiary dla naszych potrzeb.

eleganckie łóżko

białe nowoczesne łóżko

Dobierając materac do łóżka dwuosobowego, należy wymiar dobrać tak, by z dwóch stron z boku, było dojście, ułatwia to bardzo użytkowanie.
Sypialnia jest odpowiednim miejscem w domu na położenie na ścianach tapet, które nadadzą wnętrzu przytulnego charakteru. Jeśli natomiast decydujemy się na farby, mogą to być ciemne kolory, spokojne, przygaszone.
Istotnym elementem jest też okno. Warto zainwestować w rolety gumowane, które nawet, jeśli są w jasnym kolorze, to po ich opuszczeniu gwarantują nieprzepuszczalność dla światła. Dobrym pomysłem są też zasłony z grubego materiału, które stworzą klimat naszej sypialni.
Więcej aranżacji w stylu loft – kolekcje mebli: krzesła, stoły, komody oraz tu http://www.leroymerlin.pl/meble-kuchenne,a636.html

Be Sociable, Share!